Help with writing a sociological imagination essay reddit essay help help organizing a research essay
wypozyczalnia_foto

Usługa najmu zestawów Tour Guide

Zapraszamy do kontaktu biura podróży, przewodników, a także firmy, obiekty kulturalne do wynajmu SYSTEMU TOUR – GUIDE umożliwiającego komfortowe oprowadzanie grup, bądź też ułatwiającego prowadzenie konferencji, spotkań biznesowych.

Zastosowanie rozwiązania typu System TOUR GUIDE podczas oprowadzania grup zarówno wewnątrz obiektów, jak również z zewnątrz w znaczący sposób podnosi poziom świadczonych usług i rozwiązuje problem komunikacji między przewodnikiem, a grupą. Wprowadzenie takiej innowacji spotyka się z dużym zainteresowaniem wśród turystów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizatorów wyjazdów turystycznych, a tym samym ich Klientów, zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu kompletnego Systemu TOUR GUIDE. Do kontaktu zachęcamy również organizatorów konferencji – system ten idealnie podnosi poziom konferencji, w której np. uczestniczą zagraniczni goście i obowiązkowe jest tłumaczenie. Sprawdza się również podczas spotkań branżowych powiązanych ze zwiedzaniem nowoczesnych obiektów technologicznych (tzw. wyjazdów technicznych).

Jak wygląda najem?

Usługa najmu zestawów TOUR GUIDE dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb Państwa uwzględniając skład ilościowy urządzeń nadawczo-odbiorczych wraz z niezbędnymi akcesoriami jak i czasu jego najmu. Zestawy oparte na urządzeniach WT-300 firmy Okayo. Przygotowane do natychmiastowego użytku z załadowanymi bateriami i smyczami

Jak to działa?

Systemy tourguide to zestawy składające się z nadajnika i odbiorników radiowych. Osoba wyposażona w nadajnik z mikrofonem mówi do grupy osób, z których każda wyposażona jest w odbiornik ze słuchawkami. Ilość osób z odbiornikami nie jest niczym ograniczona – może ich być zarówno kilka, jak i kilkaset. Odległość odbiorników od nadajnika, czyli zasięg systemów dla przewodników zwykle nie przekracza 150 metrów. Systemy te charakteryzują się bardzo dobrą jakością transmisji.

Korzyści!

Dzięki systemom tour-guide przewodnicy mogą oszczędzać głos i zarazem dyskretnie oprowadzać w miejscach wymagających ciszy. Trenerzy prowadzący szkolenia w otoczeniu o wysokim hałasie, np. przy linii produkcyjnej, nie muszą już krzyczeć, aby zostać dobrze zrozumianym przez odbiorców. WT-300 firmy Okayo to najnowocześniejszy system do radiowej transmisji od przewodnika do członków wycieczki.

Cechy systemu Okayo WT-300

wyp_icon_01 40 kanałów do wyboru

Posiada aż 40 kanałów (predefiniowanych częstotliwości) do wyboru, co niweluje praktycznie do zera prawdopodobieństwo zakłóceń.

wyp_icon_09 Zasięg do 100 metrów

Jakość transmisji jest krystaliczna, porównywalna do modelu WT-480. Zasięg działania – do 100 metrów, co w zupełności wystarcza nawet w przypadku wieloosobowych wycieczek.

wyp_icon_08 Funkcja oszczędzania baterii

Od lipca 2013 model WT-300 wyposażany jest również w funkcję oszczędzania baterii polegającą na automatycznym wyłączeniu odbiornika przy bezczynności dłuższej niż 20 minut.

wyp_icon_07 Blokada kanału

Automatyczna blokada kanału uniemożliwia jego przypadkową zmianę.

wyp_icon_06 Odporny na upadki

Unikalna w swojej klasie odporność fizyczna na upadki i zarysowania obudowy.

wyp_icon_05 Certyfikaty Unijne

Okayo WT-300 posiada wszystkie wymagane prawem Unii Europejskiej certyfikaty, a także szereg innych ekspertyz i wyników testów poświadczonych uznawanymi na całym świecie certyfikatami

wyp_icon_03 Częstotliwość

Zakres pracy 863-865 MHz.

wyp_icon_02 Waga 110 gramów

Okayo WT-300 to jeden z najlżejszych systemów tourguide na świecie. Odbiornik wraz z 2 bateriami AA waży zaledwie 110 gramów!

wyp_icon_04 Bardzo dobra jakość dźwięku

Wyraźny dźwięk, bardzo dobra jakość transmisji.

Polecamy film, obrazujący zalety powyższego systemu TOUR-GUIDE WT-300

http://www.youtube.com/watch?v=lN7lmbdkslQ#t=108

Zapraszamy biura podróży, przewodników, a także firmy, obiekty kulturalne do wynajmu
SYSTEMU TOUR – GUIDE.

W celu zamówienia oraz indywidualnej kalkulacji oferty prosimy wysłanie zapytania na adres mailowy: office@sbt.com